A fizető parkolás eltörlése helyett 90%-os kedvezmény a szentgotthárdiaknak. Anyagi nehézségekre hivatkozva a képviselő testület nem törölte el a fizető parkolást, így a szentgotthárdiak 2011-ben a tavalyi ár harmadáért válthatnak éves parkolóbérletet. Ez 90 %-os kedvezményt jelent azoknak az autósoknak, akik gépjárműadójukat a szentgotthárdi önkormányzatnak fizetik - számol be a gotthárdtv.hu. A nem a városban élő autótulajdonosokra vonatkozó parkolóbérletek és jegyek árai nem változtak a tavalyi évhez képest. Továbbra is 8 és 18 óra között kell megfizetni a parkolást a városban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!