Rendhagyó történelemóra a gencsapáti gyermekotthonban

Szent György Lovagrend Vas megyei priorátusa "Károly Róbert és a Szent György Lovagrend" címmel vándor Anjou-kori minitárlatot nyitott a gencsapáti gyermekotthonban. Kísérő rendezvényeként a lovagrend felajánlott az otthon kis lakóinak egy rendhagyó történelemórát, melyre ma délután 15 órától kerül sor. Magyarósi Miklós nagyprior rádiónknak elmondta: december végén indult a kezdeményezés, jártak már a Nyitra utcai ÁMK-ban és a Dési Huber Általános iskolában, a jövőben pedig több szombathelyi intézményben szeretnének bemutatkozni. A kiállítás és az órák célja, hogy a gyerekek interaktív módon ismerjék meg a magyar történelmet a honfoglalás korától a középkorig.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek