A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség és a Szombathelyi Önkormányzat szervezésében holnap délután 13 órától a Tóvendéglőbe várják mindazokat, akik bővebb tájékoztatást szeretnének kapni az Új Széchenyi Terv kínálta lehetőségekről. Az érdeklődőknek Petykó Zoltán, az NFÜ elnöke tart előadást, szó lesz a megújuló fejlesztéspolitikáról, valamint megismerhetik a pályázatok eljárási rendjét, különös tekintettel a kis- és középvállalkozói szektor szereplőit érintő kérdésekre.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!