Január 31-ig kell leadnia a magán-nyugdíjpénztártagoknak a nyilatkozatokat arra vonatkozóan, hogy ha nem szeretnének átlépni az állami rendszerbe. Kedd délutánig 41 ezren nyilvánították ki, hogy maradnak a magánnyugdíj-pénztárban – közölte az Országos Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság. Mivel közel 3 millió magánnyugdíj-pénztári tag van, ez mindössze 1,5 százalékot jelent. A nyilatkozattételre jövő hétfőig, azaz január 31-ig van lehetőség. Ezen a napon éjfélig várják az ügyfeleket Szombathelyen a Kőszegi utcai nyugdíjbiztosító pénztárban.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!