Dr. Gömbös Sándor az elmúlt év végén mondott le ügyvezetői posztjáról, azonban még mindig ő tölti be ezt a pozíciót – számol be a gotthardtv.hu. Az elmúlt két hónapban többféle döntést is hoztak a városvezetők a termálfürdő és az azt üzemeltető Gotthárd-Therm Kft. vezetői helyéről. A képviselő-testület rendkívüli ülésen 3 hónapos próbaidő kikötésével 5 évre szóló pályázatot írt ki. A vezetői pályázatot január 29-éig adhatják be az érdeklődők. Az elbírálásnál a felsőfokú végzettség és 5 év szakmai gyakorlat mellett előnyt jelent gyógyászati-, illetve egészségügyi tapasztalat. A végső döntést a testület februári ülésén hozzák meg, így márciustól lehet új vezetője a fürdőnek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!