Ma nyilatkozhat utoljára az, aki magánnyugdíjpénztári tag maradna

Aki nem nyilatkozik személyesen a nyugdíjbiztosító valamelyik ügyfélszolgálatán, március 1-jével automatikusan átkerül az állami nyugdíjrendszerbe. Péntek délutánig országos szinten a hárommillió magánpénztári tag valamivel több mint két százaléka, 67 és félezer ember nyilatkozott a maradásról. Szombathelyen, péntek délutánig közel másfél ezren töltöttek ki nyilatkozatot a maradásról. A Kőszegi utcai Nyugdíjbiztosító pénztárban ma éjfélig várják az ügyfeleket – mondta el Bódisné Hencsi Judit a Vas megyei Kormányhivatal munkatársa.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek