Idén 24-en neveztek arra a versenyre, amelynek a tétje az volt, hogy a tehetséges fiatal szólisták a szombathelyi Szimfonikusokkal lépjenek fel a Bartók teremben. Mérei Tamás a zenekar igazgatója elmondta, saját tapasztalatából tudja, hogy milyen sokat jelent ebben a korban egy ilyen lehetőség a fiataloknak. Minden évben megrendezik ezt a versenyt, amelyre a Zeneművészetis diákok közül bármilyen hangszerrel, bármelyik évfolyamról nevezhetnek. Csütörtökön 10 fiatalt hallhat majd a közönség együtt zenélni a Savaria Szimfonikus zenekarral.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!