A városházán találkoztak a hatóságok szakemberei a helyi vendéglátóhelyek üzemeltetőivel és a rendezvényhelyszínként szolgáló intézmények vezetőivel. A cél egyelőre annak az ellenőrzése, hogy teljesülnek-e az előírások, és nem a büntetések kiszabása. A tegnapi tájékoztatón jelen voltak a rendőrség, a tűzoltóság a mentők képviselői mellett a fogyasztóvédelem, az ÁNTSZ, valamint a kereskedelmi és építésügyi hatóságok szakemberei is. A megjelenteket arról tájékoztatták, hogy milyen feltételeknek kell megfelelni ahhoz, hogy az általuk üzemeltetett helyszínek biztonságosak legyenek. Az állapotfelmérések a héten elkezdődnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!