Jövő hétfőn - azaz február 7-én - délután három órakor tartja országértékelő beszédét Orbán Viktor miniszterelnök a Millenárison "Magyarország megújul" címmel. A kormányfő a Facebook közösségi oldalon egy videóüzenetben beszél arról, hogy nem különösebben szívleli az országértékelő kifejezést, mert azt egy kicsit "nagyarcúnak, nagyképűnek" találja. A jövő hétfői értékelése ezért inkább az ország jövőjéről szóló előadásnak tekinthető. A miniszterelnök rövid üzenetében azért fordul az emberekhez, hogy tegyenek fel kérdéseket, vessenek fel témákat, perspektívákat, amelyekről szeretnék, hogy szó essen a beszédben. A kérdésfelvetéseket Facebook oldalán várja, amit ide kattintva lehet elérni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!