Tapasztalatcserére érkezett Sárvárra egy szlovén delegáció, mely fürdőigazgatókból, marketinges szakemberekből, wellness szálloda igazgatókból állt. A megbeszélés fő pontja a Sárváron egyedülállóként alkalmazott klórmentes víztisztítás volt. Az Európában is újdonságnak számító technológiát Vancsura Miklós a Sárvári Gyógyfürdő Kft ügyvezető igazgatója - és egyben a Magyar Fürdőszövetség elnöke mutatta be. Kondora István polgármester elmondta: a városfejlesztés célja, hogy minden tekintetben 5 csillagos várost építsenek. A Szlovén Fürdőszövetség elnöke méltatta a Sárváron elért eredményeket, „nagy európai fürdővárosnak” nevezte a települést. A tárgyalások és az együttműködés építése márciusban Szlovéniában folytatódik majd.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!