Fotópályázatot hirdet a VASIVÍZ ZRT a víz világnapja alkalmából. A „Víz a városokért, városok a vízért” jelmondattal meghirdetett pályázatra a Vas megyei középiskolások, valamint felnőttek nevezhetnek. A szervezők olyan alkotásokat várnak, melyek ezzel a gondolatmenettel, illetve a csapvízzel hozhatók összefüggésbe. A pályázaton mindenki csak egy művel indulhat, a beküldési határidő március 8.-a. Díjazásra csak azok a képek kerülnek, amelyeket postai és elektronikus úton is beküldenek – tudtuk meg Zsebők Györgyi PR előadótól. A beérkezett fotókat szakmai zsűri értékeli, mindkét kategóriában az első 10 helyezett kap jutalmat. A pályázatra beküldött művekből kiállítás nyílik a szombathelyi Fedett uszodában, mely díjtalanul megtekinthető 2011. március 22-től április 22-ig, majd ezután a VASIVÍZ ZRT kiadványaiban, illetve dekorációs céllal használja fel őket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!