100 millió forintos uniós támogatást nyert egy acélszerkezeteket gyártó osztrák cég, amely a csöngei ipari parkban közel 80 embert foglalkoztat. A támogatással új telephely épül Kenyeri határában. A 100 millió forintos uniós támogatással épülő új üzemcsarnok bővítése összesen 400 millió forintba kerül. A tervek szerint egy új földszintes, acélváz-szerkezetű csarnokot építenek, egy szintén acél szerkezetű magas raktárral. A csarnok főleg alapanyag tárolására szolgál majd. A beruházással a közel 80 munkahely megtartása mellet további 20-25 munkahely létesül. Telephelyfejlesztésekre közel 4 milliárd forint támogatást szánt a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács a nyugat-magyarországi régióban. 88 cég adott be pályázatot, ebből 64 nyert támogatást. A csöngei üzemcsarnok bővítése itt nem ér véget. 2014-ig 4 építési fázist terveznek a tulajdonosok. A teljes bővítés körülbelül 1,5 milliárd forintba fog kerülni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!