Méhészeket is lebuktatott a hatóság

A vasvári Német Méhészet Mézcsomagoló egyik mézében mutatott ki antibiotikumot az élelmiszer-biztonsági hatóság – derül ki a Vidékfejlesztési Minisztérium honlapján található adatokból. A hatóság elrendelte a szennyezett élelmiszerek forgalomból való kivonását, valamint visszahívta a termékeket, a termelőknél pedig újabb vizsgálatokat tartanak. A bírság kiszabása folyamatban van. Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter 2010. december 17-én rendelt el országos mézellenőrzést. A szakemberek azóta folyamatosan vizsgálatokat tartanak a mézcsomagolóknál és a mézforgalmazóknál – írja a minisztérium.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek