Sárváron március 1. és július 17. között várhatóan teljes szélességben megújul a közterület a Várkerület postaépület és Danubius-hotel közötti szakaszán, valamint a Rákóczi Ferenc utca a Gyógyfürdő épületéig. A reklámtáblákat ezeken a területeken február 28-ig le kell szerelni, eltávolításukat minden tulajdonos a saját felelősségére végzi -írja a város honlapja. Az el nem távolított reklámtáblák őrzéséről az építés időtartama alatt és után, de legkésőbb 2011. december 31. napjáig a sárvári önkormányzat gondoskodik. A felújítás során a reklámtáblák tartószerkezete új formatervezést kap, és így a városkép egységesítése érdekében újak kerülhetnek ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!