. A Központi Statisztikai Hivatal legfrissebb adatai szerint tavaly minden eddiginél több - 742 ezer - osztrák vendégéjszakát regisztráltak a magyar kereskedelmi szálláshelyek. Ez a mutatók alapján minden idők legjobb eredményének számít, tájékoztatta a Független Hírügynökséget a Magyar Turizmus Zrt. Az osztrák turisták elsősorban az egészségturisztikai szolgáltatások és a kulturális programok miatt jönnek. A nyugat-magyarországi üdülőhelyeken, például Hévízen, Sárváron és Bükön 2009-hez képest több mint 40 ezerrel nőtt az osztrák vendégéjszakák száma, amely először lépte át a 300 ezres határt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!