A hétfői Közbeszerzési Értesítőben megjelent felhívás szerint az osztrák-magyar vasúttársaság nyílt közbeszerzésen vásárol négy - és opcionálisan további négy - darab regionális villamos motorvonatot, amelyeket a Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalon üzemeltet majd. A motorvonatoknak 25 és 15 kilovoltos váltóárammal is működniük kell. Az alkatrész utánpótlást 30 évre kell vállalnia a szállítónak, az opciós négy vonat lehívására 60 hónapja van az ajánlatkérőnek. A beszerzést az Európai Unió Kohéziós Alapja finanszírozza. Az ajánlattételi határidő április negyedike.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!