Fonogram díjra jelölték az Ocho Machot

Fonogram díjra jelölték az Ocho Machot az év haza felfedezettje kategóriában. A díjat "a magyar hanglemezkiadás kiemelkedő sikereinek és teljesítményeinek, valamint a nemzetközi hanglemezkiadás Magyarországon kiemelkedő sikerű és értékű albumainak díjazására alapította a MAHASZ közgyűlése 1992 szeptemberében" - olvasható a hivatalos oldalon. Az Ocho Macho zenekar nemrég lett aranylemezes, első Fonogram jelölésük mellett fel is lépnek a ma esti díjátadó gálán. Kirchknopf Gergőt a zenekar frontember rádiónknak elmondta, izgatottan várják a ma esti eredményhirdetést.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek