Az "átlag" magyar utazó család élőszobra Sárváron

Az "átlag" magyar utazó család élőszobrát avatták a Sárvári Wellness Fürdő közös standján ma délután 14 órakor az Utazás Kiállításon. A látványos szobrot azok a kutatások ihlették, amelyek szerint a hazai átlag vendég még nem "tudatos turista", nincs mindig tisztában az őt megillető alapvető jogokkal és kötelezettségekkel. A rendezvényen beszédet mondott: Kondora István, Sárvár polgármestere és a Sávári Gyógy-és Wellnessfürdő kommunikációs igazgatója, Koós Melinda, aki a turisztikai kutatások érdekességeit is ismerteti. A standon bemutatták Sárvár "fürdő" borát, amely a "Magyar bort minden fürdővárosba!" kampány része. Ennek célja, hogy minden olyan fürdővárosnak legyen "saját" bora, ahová nagyobb számú hazai és külföldi turista is érkezik, s a fürdő italát kóstolhassák meg azok a vendégek, akik ezekre a helyekre előszeretettel járnak, de egyébként nem látogatják túl gyakran a hazai borvidékeket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek