Első fokon tíz év börtönbüntetéssel sújtotta pénteken a Vas Megyei Bíróság első fokon azt a 44 éves büntetett előéletű szombathelyi férfit, aki 2009. december elsején fegyveresen kirabolta a Kis-Rába menti Takarékszövetkezet szombathelyi fiókját, közli hírei közt az MTI. Mint írják, a bíróság a férfi élettársát, aki bűnsegédként nyújtott segítséget a rabláshoz, öt év, fegyházban letöltendő szabadságvesztésre ítélte. Elfogásáig a 28 éves, büntetlen előéletű nő a Körmendi Rendészeti Szakközépiskola hallgatója volt, rendőrnek tanult. A esetről itt további részleteket olvashatnak. A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló? 2010. January 15. 12:12
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Kapcsolódó cikkeink
A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló?
Rendőrnek tanult az a lány, aki rokkantnyugdíjas, ám rendkívül mozgékony barátjával kitervelte az egyik szombathelyi takarékszövetkezet kirablását. Mint kiderült, még akkor lefotóztuk a tettestársát!