Szentgotthárd és Jennersdorf járás turisztikai felelősei találkoztak a közelmúltban, hogy egy tapasztalatcsere keretében a jövőbeni közös aktivitásokat is megvitassák. A Rába-Őrség-Goricko hármashatár Natúrpark immár 10 éve folytat sikeres együttműködést magyar és szlovén kollégákkal. A kooperáció legújabb jó példája a hamarosan átadásra kerülő "Hármashatár kerékpárút". Szintén újdonság lesz az intenzív kulturális együttműködés, "treartes - KultTour im Dreiländerland" mottóval . " Siegmund Mihellyes a jennesdorfi turisztikai egyesület elnöke a határon átnyúló együttműködés jelentőségét hangsúlyozta ki, a természet és a kultúra terén. A magyar küldöttség Huszár Gábor polgármesterrel az élen a további szoros együttműködést szorgalmazza, egy újabb beszélgetésre, Szentgotthárdra már meghívták a burgenlandi kollégákat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!