A héten nyílt Nemzetközi Idegenforgalmi Kiállításon a sárvári standon felavatták az átlag magyar turista szobrát. 32 ország 600 kiállítója között közös standon mutatkozott be a sárvári önkormányzat, a sárvári fürdő valamint a Danubius, a Park Inn és a Spirit Hotel. Sárvár egyedi, elegáns, harmonikus megjelenést tükröző új standon mutatkozott be az idei Utazás Kiállításon, ahol a március 3-i hivatalos megnyitón Szatmáry Kristóf turizmusért felelős államtitkár elmondta, hogy a kormány stratégiai ágazatnak tekinti a turizmust. Két okkal indokolta, egyrészt munkahelyeket teremt, másrészt a külföld számára az ágazaton keresztül lehet bemutatni az ország jó adottságait, sokszínűségét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!