A Szombathelyi Városi Diákönkormányzat ma délután két órától tartja diákpolgármester – és alpolgármester választását az MMIK-ban. Seprenyi Fanni jelenlegi diák alpolgármestertől megtudtuk: előtérbe helyeznék a sportot és a szellemi munkát, de nemzetközi cserediák programra is sor kerülne. Gyimesi András diákpolgármester jelölt rádiónknak elmondta: céljuk, hogy a fiatalokhoz közelebb vigyék a diákönkormányzatot, minél több iskolást bevonjanak a konstruktív munkába. Újraélesztenék a diakok.szombathely.hu oldalt is, valamint a tervek között egy olyan programsorozat is indul, amely minden fiatal érdeklődését felkelti.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!