Hosszas huzavona után az osztrákok úgy döntöttek, hogy az S31 út folytatásaként első ütemben B61a elnevezéssel főutat építenek Kőszegig –írja a város havilapja. Nemrégiben lakossági fórumon is bemutatták a terveket. Ezek alapján a nyomvonal minden települést elkerül és a rőtfalvi határátkelőnél csatlakozik a meglévő úthoz. Lakott területet már nem érintve ezt követően csatlakozik be a forgalom az egykori határátkelőtől kiindulva a 87-es úthoz. Így Gyöngyösfalu is érezheti a forgalom hatásait. Az osztrák lapjelentések szerint Mannersdorf, Oberloisdorf, Steinberg polgármesterei támogatják a falujukat elkerülő út építését.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!