Feloldották a látogatási tilalmat a Markusovszky kórházban – olvasható a megyei napilap szombati számában. Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat adatai szerint kilencedik héten folytatódott az influenzaszerű megbetegedéssel orvoshoz fordulók számának csökkenése. A figyelőszolgálatban részt vevő orvosok jelentései alapján február 28-a és március 6-a között az országban körülbelül 25 ezren keresték fel orvosukat influenzás panaszokkal, azaz 23 százalékkal kevesebben, mint az előző héten. A kilencedik héten az ország egy közigazgatási területén emelkedett, 18 területén csökkent és egy területen nem változott az orvoshoz fordulók gyakorisága. A Markusovszky kórházban szombattól oldották fel a látogatási tilalmat, mivel jelentősen csökkent a betegek száma. A jelenlegi szezonban, 2011. március 6-ig 48 olyan halálesetről értesült az ÁNTSZ, amely influenza megbetegedéssel hozható összefüggésbe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!