Mindent visznek Ausztriából a magyarok

A Vas megyei Kereskedelmi Kamara titkára a Klubrádió reggeli műsorában elmondta: egy úttal körülbelül 15-20 százalékot tudnak spórolni a családok. A határ melletti boltok forgalomcsökkenése azonban a csőd szélére is sodorhatja a nyugat-dunántúli kereskedőket. Kiss Sándor hozzátette: ennek volt egy fordított változata is, amikor az osztrák burgenlandiak jöttek ide, most azonban megváltozott a helyzet. Ennek több összetevője van: a keresleti viszonyok és az áru minősége. A kamara titkára szerint szemléletváltásra, a belvárosi kereskedők összefogására lenne szükség, jó marketing eszközökre és jobb minőségű árukínálatra volna szükség ahhoz, hogy a helyzet változzon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek