Influenza: eddig 58 ember halt meg

Az ország minden megyéjében csökkent az influenzás megbetegedések száma az előző heti adatokhoz képest. Március 7-13. között 17900 ember kereste fel orvosát influenzaszerű panaszokkal. Borsod-Abaúj-Zemplén és Békés megyékben javult leginkább a helyzet. Arányaiban a legtöbben Pest, Fejér és Veszprém megyében fordultak orvoshoz influenzaszerű tünetekkel. Ahogy eddig, úgy a 10. héten is a 15-34 éves korosztályból került ki a legtöbb beteg. Kórházban 126 embert ápolnak, ami 28 százalékos csökkenést jelent a megelőző héthez képest. Intenzív osztályra került 32 új beteg, gépi lélegeztetésre 22-en szorulnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek