Virágosítanák a kőszegi Fő teret

A pénzügyi bizottság javaslata szerint a Jurisics tér felújítása miatt turisztikai szempontból hasznos lenne a Fő tér fokozott virágosítása, ami az önkormányzat, a vállalkozók és a lakosság összefogásával valósítható meg –írja a város havilapja. A képviselőtestület legutóbbi döntése alapján az akcióhoz a városgondnokság adná a virágot és földet a lakóknak, akik pedig gondozzák az ablakaikat díszítő növényeket. „Aki egyszer már kiteszi a virágokat, abban már bízni lehet, hogy gondozza is azokat” – hangzott el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek