Ezt írta a Napi Gazdaság. A Trenkwalder személyzeti tanácsadó felmérése szerint – melyet 400 ausztriai cég megkérdezésével készítettek - a megkérdezettek 57,8 százaléka elsősorban Magyarországról vár alkalmazottakat a május elsejét követő munkaerő piaci nyitás után. Várhatóan Vas, Győr-Moson- Sopron és Zala megyéből is többen vállalnak majd munkát a sógoroknál. A legnagyobb kereslet az ipari és kereskedelmi szektorban várható, de bizonyos irodai vagy technikai területeken is mutatkozik igény magyar munkavállalókra, miként az építőipar is jelentős felvevőpiaca lehet a magyar munkaerőnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!