Megállapodás született a gyermekvédelmi feladatellátásról

Március 22-én rövid tanácskozás eredményeként két éves vita végére került pont: a megyei és a városi önkormányzat megállapodott a gyermekvédelmi feladatellátásról. A szerződés 2012. január végéig szól, többek között tartalmazza, hogy a Szombathely önkormányzata rendezi a felhalmozott 150 millió forintos tartozást az aláírástól számított 30 banki napon belül. A megállapodást ezt követően a Vas Megyei Közgyűlés mai, Szombathely pedig a legközelebbi közgyűlésén kívánja elfogadni. A jövőben egyébként a Városháza ad otthont a megye-város egyeztető bizottsági üléseknek. Az egyeztető bizottság döntött még arról is, hogy megbízzák a Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága, a Szombathelyi Képtár és az Iseum vezetőit, dolgozzák ki az intézmények közti együttműködés lehetőségeit.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek