Több száz középiskolást oltanak be Körmenden agyhártyagyulladás ellen -nincs járványveszély. Az elmúlt időszakban több körmendi középiskolásnál diagnosztizálták a vírusos megbetegedést. Legutóbb szombaton került a szombathelyi kórházba egy fiatal lány, állapota kielégítő - tudtuk meg Dr. Reiner Vera, megyei megbízott tisztifőorvostól. Hozzátette: a betegség cseppfertőzéssel terjed, ezért csütörtökön és pénteken a két érintett körmendi középiskolában - a Rázsó Imre szakközépiskolában és a Kölcsey Ferenc gimnáziumban - 677 diákot oltanak be. A szakember elmondta: járványtól nem kell tartani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!