Karitászigazgatók konzultációja

A Szombathelyi Egyházmegyei Karitász tavaly nagy sikerrel nyitotta meg Vas megyében, Vásárosmiskén a Levendula-házat, majd a Zala megyei Nagylengyelben a Szent Család Szociális Központot. A megüresedett plébániákon létrehozott rehabilitációs foglalkoztatási mintaprojektek és a szociális gondoskodás területén elért eredmények a hazánkban működő katolikus egyházmegyei karitászok igazgatóinak figyelmét is felkeltették, akik ezért március 27-29. között tapasztalatgyűjtésre érkeznek egyházmegyénkbe. A szakmai konzultációkon túl hétfőn megtekintik az említett foglalkoztatási helyeket is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek