Szentgotthárd, Őriszentpéter, Körmend, Vasvár, Zalalövő, Lenti és Letenye a magyarországi partner abban az együttműködésben, amelynek kezdeményezői az osztrák oldalról, további partnerei pedig Szlovéniából csatlakoztak. Az összefogás keretében Körmend adott otthont a közelmúltban egy 60 órás Városmarketing képzésnek, ahol a befektetések ösztönzése került a középpontba - olvasható a város honlapján. Korábban az önkormányzati munkatársak, Tourinform Irodák munkatársai, közművelődési szakemberek és kistérségi munkaszervezetek tagjai már több kommunikációt, marketinget, és stratégiai tervezést érintő előadáson vettek részt. A további témák között olyan kényes területek szerepelnek, mint a helyi identitás erősítése, a marketingeszközök megfelelő használata, illetve a közösségi kommunikáció.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!