Felújították a vasvári általános iskolát

Már Vasváron is elérhetők a XXI. századi oktatás feltételei. A napokban adták át a felújított Kardos László Általános Iskolát, az intézmény 200 millió forintot nyert a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán. A hatvanas években épült iskolában elvégezték a gazdaságos üzemeltetés megteremtéséhez szükséges munkálatokat, és kialakították az akadálymentes közlekedés feltételeit. Lifteket szereltek be, speciális táblákat és burkolatokat raktak le a látássérültek számára, valamint indukciós hurkokat is kihelyeztek a gyengén hallók részére. Felújították a tornatermet és az udvart is, valamint felszerelték a nyelvi és a számítástechnikai laborokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek