Riadókészültségben a japán kormány

- A helyzet kiszámíthatatlan, de a kormány riadókészültségben van, és megbirkózik a problémával – mondta a japán parlamentben Kan Naoto miniszterelnök. A közelmúltban történt földrengés miatt megsérült fukusimai atomerőműnél a magas sugárzás miatt nem tudták újraindítani a reaktorok hűtőrendszerét, az épületekből súlyosan szennyezett víz szivárog. Dél-Koreában radioaktív jódot mutattak ki az ország több pontján, az Egyesült Államok északkeleti részén sugárzó anyagokat mutattak ki az esővízben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek