A Központi Statisztikai Hivatal honlapján megjelent információ szerint visszavonták a ma reggel kiadott, a munkanélküliség növekedéséről szóló adatokat. A közlemény azt írja, hogy rossz modellt használtak a számításokhoz, és szerdán közlik a tényleges adatokat.
A KSH reggeli jelentése szerint az elmúlt két hónapban 24 ezerrel nőtt a munkanélküliek száma, a munkanélküliségi ráta elérte a 11,5 százalékot.