A Nemzetgazdasági Minisztérium közleménye szerint a General Motors Powertrain-Magyarország Kft. és a Nemzeti Külgazdasági Hivatal kedden aláírta a beszállító-fejlesztési együttműködési megállapodást Rüsselsheimben. Az együttműködési szerződés célja, hogy minél több hazai vállalkozás válhasson beszállítóvá, valamint a következő években növekedjen azon helyi cégek száma, amelyek a legmagasabb autóipari beszállítói igényeket is képesek megbízhatóan és hosszú távon kielégíteni. Az Opel szentgotthárdi gyára jelenleg is kapcsolatban áll több magyar beszállítóval, de üdvözlik annak lehetőségét, hogy ez a beszállítói kör növekedhet - jelentette ki az MTI érdeklődésére kedden Légrádi Edit, a gyár szóvivője. Hozzátette: reményeik szerint a gyárban zajló 500 millió euró értékű fejlesztés során is az eddiginél nagyobb lehetőség nyílik majd magyar cégek, magyar munkaerő alkalmazására.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!