Április 12-én egészségnapot rendez a Savaria Egyetemi Központban a Terhelésélettani Laboratórium – adja hírül a SEK hírlevele. A programok között délelőtt a prevencióról és az egészségről szóló előadások szerepelnek. A résztvevőknek lehetőségük nyílik egészségi állapotfelmérésekre is, illetve munkahelyi masszázsra. A délután folyamán a Sportcsarnokban sportolási lehetőségek várják az idelátogatókat. Az egészségnap kísérőrendezvénye egy egész napos kiállítás, melyen egészséggel kapcsolatos termékek és szolgáltatások közül válogathatnak az érdeklődők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!