Indul a Naturpark-szezon

Ebben a szezonban újdonságokkal csalogatják a kirándulókat a határmenti naturparkok. Többek között kenuzással a Rábán, energiatáborokkal, akadálymentes "lombkorona-túraút"-tal, csillagfigyeléssel a Rosalián, csónakázással a Fertő tavi nádasokban. Az Irottkőn például egy gyermek-élményparkot hoznak létre. Csaknem 160 ezer vendéget várnak az idei szezonban. A natúrparkok iránti egyre nagyobb érdeklődést mi sem bizonyítja jobban mint, hogy 2000 óta megduplázódott a kiránduló vendégek száma. 2011-ben 160 különböző programmal várják a vendégeket", mondta Thomas Böhm az ARGE Naturpark képviseletében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek