Félmilliós betörés, autórongálás

Megint autót törtek fel

Szombathelyen, a Szent Márton utcában parkoló autót nyitottak fel álkulccsal vagy másolt kulccsal ismeretlenek, diplomatatáskát, irodai eszközöket, céges számlákat vittek el. A kár kb. 10 ezer forint.

Félmilliós betörés

Tegnap délelőtt vették észre, hogy a petőmihályfai Szőlőhegy egyik pincéjébe betörtek, műszaki cikkeket, konyhai felszereléseket vittek el. A kár kb. félmillió forint.

Lefestették a kocsit

Szentpéterfán, a Zrínyi utcában parkoló egyik autót ismeretlenek festékkel megrongálták, a kár 30 ezer forint.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek