"Eszünk ágában sincs" adókat növelni - így fogalmazott Orbán Viktor a parlament hétfői ülésen, napirend előtti felszólalásában. Mint mondta, az adókat korábban azért csökkentették, hogy beindítsák a gazdaságot, munkahelyet teremtsenek és versenyképessé váljon Magyarország. A miniszterelnök arról is beszélt, hogy soros magyar uniós elnökség a félidejénél jár, az elnökség ideje pedig éppen egybeesik "Magyarország megújításának sorsfordító időszakával". A kormányfő szerint az elmúlt három hónap legfőbb sikere az, hogy Magyarország már ki tud állni a nemzetközi porondon saját magáért: amikor kell vállalja a konfliktusokat és sikerrel meg is vívja, az ország tehát sikeresebb és függetlenebb mint az elmúlt húsz évben volt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!