Vas megye testvérmegyéjéből, a németországi Neckar-Odenwaldból érkezett delegáció hétfőn Bükfürdőre. A 30 fős csoport azzal a céllal látogatott megyénkbe, hogy a kínálkozó turisztikai lehetőségeket megismerje, és tapasztalatokat gyűjtsön a Vas megyei fürdő- és szálloda kínálatról. Éppen ezért a bükfürdői hotelek mellett ellátogattak Sárvárra, ahol a gyógy- és wellness fürdőt és a Spirit Hotelt járták be. Tegnap megismerkedtek Szombathely belvárosával, történelmi látnivalóival is. A német csoportot Kovács Ferenc, a megyei közgyűlés elnöke és Majthényi László alelnök fogadta. A búcsúvacsora ma este Bükfürdőn lesz, amin részt vesz dr. Kun László címzetes megyei főjegyző és Marton Ferenc, a megyei közgyűlés másik alelnöke is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!