375 milliós fejlesztés a celldömölki Műszaki Szakközépiskola és Szakiskolában. Ünnepélyes keretek között rakták le tegnap az intézmény új tanműhelyének alapkövét. A Vasi TISZK a szakképző intézmények fizikai infrastruktúrájának fejlesztésére, valamint a gyakorlati képzés korszerű technikai feltételeinek megteremtésére több mint 855 millió forint pályázati támogatást nyert. A projekt során kb. 375 millió Ft értékben fejlesztenek két helyszínen: Celldömölkön és Sárváron, továbbá kb. 373 millió Ft értékben történik eszközbeszerzés a Vasi TISZK öt tagintézménye részére. A Celldömölki Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola épületbővítése során közel 1200 m2 alapterületű újépítésű, akadálymentesített épületrészt építenek fel. Az új, kétszintes épületben asztalos- és lakatos műhelyt, pék-cukrász tankonyhát, ruhaipari tanműhelyt, informatikai és ügyviteli szaktantermeket alakítanak ki. Az építkezés befejezésének várható ideje 2011. szeptember 7.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!