Április 19.–én állásbörzét tartanak a Savaria Egyetemi Központ „C” épületének aulájában. Az állásbörze egy több mint 200 millió forintos projekt szerves részét képezi, és az egyetem közel 15.000 hallgatóját érinti. Az egyetem 4 képzési helyszínén az adott kar képzési kínálatának megfelelő kiállítók részvételével szervezik meg az úgynevezett miniállásbörzéket, ahol a hallgatók személyesen találkozhatnak cégek, szervezetek, munkaerő-közvetítő vállalkozások képviselőivel. Az állásbörzét minden helyszínen megelőzi az ún. felkészítő nap, egy a hallgatók számára szervezett előadássorozat, tréning, amely Szombathelyen április 13-án 9 órától lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!