A Savaria Közlekedési Szakképző Iskola és Kollégium hagyományai szerint ma délután rendezi az érettségiző és végzős OKJ-s osztályainak "bolond" ballagását. A ballagáson a végzős tanulók gyalogosan, jelmezekbe beöltözve, illetve autókkal vesznek részt felügyelet és rendőri felvezetés mellett. A ballagási menet délután negyed kettőkor indul a Király utca, Szili János utca, Mártírok tere, Kőszegi utca, Kossuth, Bejczy, Thököly utcákon keresztül. A ballagás útvonalán és időtartama alatt kb. negyed háromig a közlekedésben torlódás várható.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!