Három évre eltiltották azt a kőszegi futballistát, aki múlt szombaton a Kőszeg-Mosonmagyaróvár U19-es meccsen úgy megütötte a játékvezetőt, hogy eltört az orrcsontja -értesült a telesport.hu. A fegyelmi bizottság a maximálisan adható büntetést, három éves eltiltást szabott ki Gaál Szabolcsra. A tárgyaláson a focista elismerte, hogy hibázott, ugyanakkor azzal védekezett, hogy indulatból cselekedett, mert korábban egy szerinte ellene elkövetett szabálytalanságot nem fújt le a játékvezető. A fegyelmi bizottság súlyosbító körülményként vette figyelembe, hogy a játékos és a játékvezető is fiatal, és hogy sok néző volt a meccsen. A kőszegi klub emellett rendezési hiányosságok miatt két hazai meccsére köteles szövetségi ellenőrt fogadnia. Az érintettek 15 napon belül fellebbezhetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!