Holnap reggel 9 órától a város egyik legfontosabb KRESZ versenyén az általános iskolák alsó tagozatos diákjai mérik össze közlekedési, katasztrófavédelmi és elsősegély-ismereti tudásukat a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában. A jelentkezőknek elméleti és gyakorlati feladatokkal kell megoldaniuk tizenegy állomáson. A "Ma kerékpárral, holnap autóval" elnevezésű versenyen szakmai zsűri értékeli a teljesítményeket, a legjobbak jutalomban részesülnek, a nyertes csapaté lesz a vándorserleg.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!