Épül a magyarlaki kalandpark

A turisták májusban vehetik birtokba a magyarlaki holt-Rába ágon készülő kalandparkot és kikötőt. Az engedélyek beszerzését követően a napokban elkezdődött a látványosabb, építési munka is a Szentgotthárd melletti település határában, ahol nem csak vadvízi kikötőt, de pihenőhelyet, mászófalat, és kötélen vezethető bödöncsónakpályát is kialakítanak – számol be a gotthardtv.hu. A település abban bízik, hogy a vízitúrázás adta lehetőségek kihasználásával be tudják csalogatni a turistákat. A vízi létesítmény működésének kialakítását egyébként egykori magyarlaki szokások is motiválták, hiszen az itt élő emberek a megemelkedett víz miatt több alkalommal készítettek köteles hajópályát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek