Hajdúhadház és Gyöngyöspata után újabb demonstrációt tart a Jobbik a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesülettel összefogva: Szerda este a Békés megyei Magyarbánhegyesen tiltakoznak egy nemrégiben történt brutális gyilkosság ellen - adta hírül a Független Hírügynökség. Samu Tamás Gergő, a Jobbik Békés megyei elnöke, országgyűlési képviselő jelezte, hogy egy március végén történt brutális, nyereségvágyból elkövetett magyarbánhegyesi gyilkosság ellen tiltakoznak. Akkor a kis viharsarki település főutcájáén lévő kocsma 49 éves tulajdonosát verte halálra egy 29 éves pitvarosi férfi. A szerda kora esti rendezvényen beszédet mond Samu Tamás Gergő, valamint Verebes Tibor, a Jobbik magyarbánhegyesi elnöke és Oláh Zoltán, magyarbánhegyesi jobbikos önkormányzati képviselő. Ezután gyertyagyújtással emlékeznek az áldozatra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!