Április 22-e a Föld napja

Ehhez kapcsolódva városszerte több intézmény, civil szervezet környezetvédelmi programot szervez. Az általános iskolákban vetélkedőkkel hívták fel a figyelmet a természet megóvásának jelentőségére, a Szépítő Egyesület pedig szemétszedést hirdetett. Hétfőn a Potyondi mocsarat takarították ki. Ezt a területet - miután civil kezdeményezésre korábban megtisztították az elszórt hulladékoktól - nemrég nyilvánították természetvédelmi területté. Az egyesület a szemétszedési akciót ma az Ezredévi parkban folytatja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek