Húsvétra a szombathelyi szökőkutak üzembe állnak

A városi szökőkutak új üzemeltetője a Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. szerződés szerint április 15-én megkezdte a szökőkutak téli, fagyvédelmi burkolatának eltávolítását. A beüzemelés előtt a medencéket ki kellett takarítani, a gépészeti aknákban lévő berendezéseket át kellett vizsgálni, a rendszert vízkezelő vegyszerrel kellett feltölteni. (A régi üzemeltető szerződése tavaly decemberben járt le, a téli szezonban az átadás-átvétel nem történhetett meg. Ez azt jelenti, hogy az átadás-átvétel is a tavaszi beüzemeléskor zajlik.) A munkálatok a héten befejeződnek. A Fő téri szökőkút vegyszeres medence takarítása csütörtökön elkészül. A téli szezonban meghibásodott szivattyúk javítása is megtörtént. A szökőkutak üzembe helyezése pénteken várható, így a tervek szerint a Húsvéti Ünnepekre minden szombathelyi szökőkút működni fog.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek